Choď na obsah Choď na menu
 


Druhý titul vo svojej druhej sezóne v SHL pre AUTOGAMES

2. 4. 2014

 

Druhý titul vo svojej druhej sezóne v SHL

pre AUTOGAMES

 

fandashl.jpg

 

V jedenástom ročníku SHL minuloročný titul obhájilo mladé senické hokejové mužstvo Autogames a po dvoch sezónach sa na "svoje už tradičné" druhé miesto opäť vrátilo naopak jedno z najstarších ligových mužstiev Grafobal. Veteráni si "zopakovali" tretie miesto z uplynulej sezońy tesne pred Drevákmi. V dvoch predošlých ligových ročníkoch štvrtí Farmári teraz skončili piaty, pred šiestym nováčikom a prijemným prekvapením súťaže - družstvom INA. Posledné siedme miesto v tabuľke sa prvý raz v jeho histórii "ušlo" Avokadu, ktoré v sezóne 2013/14 zaznamenalo prekvapivo len dve víťazstvá.

 

Najproduktívnejšími hráčmi v 63. odohratých stretnutiach boli páni Čársky, Balát, Holaza, najlepšími strelcami Čársky, Holaza, Válek a najviac prihrávok v poslednej sezóne svojim spluhráčom pripravili Balát, Vlk, Čarsky. No ktohovie ako by dnes vyzerali individuálne štatistiky, keby "opäť navrátivší sa" do našej súťaže Žigo Pálffy neodohral len päť zápasov za Veteránov, v ktorých nazbieral úctyhodných 21 kanadských bodov za 12 gólov, 9 asistencií a v konečnej tabuľke produktivity tak obsadil 15. miesto. Ako si možno niektorí z vás ešte pamätáte, tak práve počas Žigovej prvej odohratej sezóny (2006/07) v Skalickej horskej lige mu opäť "zavoňal" hokej a už od ďalšej sezóny až donedávna obliekal zeleno-biely dres s kapitánskym céčkom v slovenskej Extralige…žeby sa opäť raz história zopakovala??? … ;-)

 

ina-veterani.jpg

 

Dovoľte, aby som v mene vedenia súťaže zagratuloval víťazovi k obhajobe titulu, poďakoval sa všetkým "zúčastneným" opäť za celkom hladký priebeh uplynulej sezóny (pričom by som obzvlášť rád vyzdvihol úspešné prvoročné spracovávanie štatistík našimi časomeračmi) a zároveň všetkým poprial príjemnú "letnú prípravu" na nasledujúci dvanásty ročník "2014/15" Skalickej hokejovej ligy (SHL).

-am-

 

  

letnapripravashl.jpg