Choď na obsah Choď na menu
 


Nováčik súťaže AUTOGAMES víťazom jubilejného ročníka SHL

15. 5. 2013

 

Nováčik súťaže AUTOGAMES

víťazom jubilejného ročníka SHL

  

 

0.gif

 

 

Desiatu jubilejnú sezónu 2012/2013 "novodobej" Skalickej hokejovej (Horskej ;-) ligy s prehľadom najlepšie zvládol nováčik súťaže, mladé senické mužstvo Autogames. Strieborné medaily si zaslúžene vybojovali Dreváci a obhajcom titulu z minulej sezóny Veteránom sa tentoraz ušiel bronz. Štvrtí opäť skončili Farmári, "večne druhí" Grafobaláci klesli až na piate miesto a posledné dve miesta tabuľky ako aj minulú sezónu patria šiestemu Avokadu a siedmemu Vailantu.

 

 

1.jpg

 

Potešujúce je, že aj v uplynulej sezóne v jednotlivých družstvách pribudlo množstvo nových talentovaných hráčov, čo je dôležitým predpokladom pre budúce fungovanie a kvalitu našej ligy.

 

Naopak ma mrzí, že aj v ostatnej sezóne sme znova museli riešiť kauzy typu "Medňanský", resp. "Horváth", ktorým by sa však podľa môjho názoru dalo predísť väčšou disciplinovanosťou a spoluprácou vedúcich mužstiev, na ktorej sme sa pred sezónou všetci jednomyseľne dohodli.

 

 

2.jpg

 

Žiaľ už desať sezón, nás asi najviac nustále trápi nepridelenie pravideľných hracích časov v týždni vyhradených len pre Skalickú hokejovú ligu a preto verím, že aj tento problém sa v najbližšej dobe vyrieši otvorením pomocnej ľadovej plochy.

 

Ďalej by som vám chcel pripomenúť, že zverejňovanie aktuálnych výsledkov a priebežnej tabuľky počas prebiehajúcej sezóny na tejto webovej stránke (a po novom už aj Facebooku ;-) závisí od poskytovania výsledkov jednotlyvých stretnutí, ktoré mi počas tejto sezóny poskytovalo len päť mužstiev zo siedmich.

 

 

3.jpg

 

V mene vedenia súťaže gratulujem mužstvu Autogames k zisku titulu v sezóne 2012/13 a zároveň všetkým mužstvám opäť ďakujem za pekné, kvalitné, väčšinou aj korektné športové výkony bez vážnejších úrazov. Vďaka patrí aj vedúcim všetkých zúčastnených mužstiev, vedeniu súťaže, rozhodcom, časomeračom za ich čas, úsilie, ochotu a spoluprácu počas celého priebehu sezóny.

 

Na záver prajem všetkým krásne prežité leto a už teraz sa spolu s vami teším na ďalšiu jedenástu sezónu 2013/2014, opäť finančne podporenú mestom Skalica (500 Euro/sezóna).

 

 

Veľa slnka a pohody!

 

-am-