Choď na obsah Choď na menu
 


Začiatok druhého desaťročia novodobej skalickej "horskej" ligy

6. 11. 2013

 

 

11.jpg

 

 

Začiatok druhého desaťročia

novodobej skalickej "horskej" ligy

 

Jedenásty ročník SHL odštartoval na deň presne ako ten predchádzajúci jubilejný desiaty 15. októbra a aj v tejto sezóne o titul zabojuje opäť sedem mužstiev v 63. zápasoch. Len s jedným rozdielom, že družstvo Vaillant nahradil kolektív hokejistov skalickej firmy INA. Týmto by som rád na tomto mieste poďakoval Vaillantu za dlhoročnú účasť v lige, ktorou bezpochýb prispeli k jej súčasnej úrovni a naopak nováčikovi INA poprial veľa úspešných sezón.

 

Nakoľko na schôdzi pred začiatkom tejto sezóny Peťa Petrovič navrhol a dohodol zároveň, že štatistiku súťaže bude po novom robiť človek z časomiery, ktorý mi ju priebežne bude preposielať, aby ste ju aj v tejto sezóne mali k dispozícii aj na tejto tradičnej webovej stránke ako ste boli zvyknutí dlhé roky predtým, tak týmto (najmä vedúcim mužstiev) oznamujem, že ma už nemusia informovať o aktuálnych výsledkoch z ich stretnutí, čím si minimálne ušetria peniaze a určite aj čas. No verím, že aj tento nový model bude fungovať ako v minulých sezónach a výsledky, individuálne štatistiky a priebežnú tabuľku budú mať k dispozícii ľudia, tak ako na webe, tak aj na facebooku.

 

V mene vedenia súťaže prajem všetkým účastníkom jedenásteho ročníka ligy veľa úspechov, zdravia a najmä radosti z rekreačného hokeja v Skalici!

 

-am-